Привіт Анна,

Я ваша студентка Українською мову!

Я тільки дізналася про вашого подкасту три місяць тому, і вже я дуже вдячна вам- дійсно!

Я англійька, і я люблю вчити Українську мову тому що мій чоловік Україньец! Його звати Юра. Він народився в кїєв. Він дуже любить коли я стараюсь використовувати його рідну мову.

Я знала Юра сім років вже і я відвідала Україну багато часу. Хоча, тільки його брат говоріть англійську мову, отже… Я мушу вивчати поспілкуватися вільніше.

У минулого- я прочитала багато книгів, але на жаль, не слухала часто, тоді дуже складно для мене розуміти. Зазвичай, я мала тільки чути і практикувати з Юром, тому що ми не живемо в Україну.

Однак- тепер, у мене є ваш подкаст також- це супер! Мені подобається слухати щодня, і я думаю що я краще і краще…ну- я сподіваюсь 🙂 Я щиро дякую вам 🙂

Власне, я хотіла сказати вам, що я готувала вашу улюблену їжу в Англії- деруни! Мої батьки думали що вони були смакота!!

Анна, дуже дякую, і я сподіваюсь що ви розуміла мене!

Папа,

Сара Бушма

Anna Ohoiko

Привіт! Мене звати Анна. I am a Ukrainian linguist, teacher, and the Ukrainian Lessons founder. My biggest hobby is to learn foreign languages and my passion to teach the most beautiful one. I also enjoy traveling, cooking and being with my friends and family.

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickr